فروشگاه اوریفلیم

با مدیریت : مریم عباس زاده

فروشگاه اوریفلیم عباس زاده

چرا محصولات اوریفلیم؟

اوریفلیم یکی از برندهای نام آشنا و شناخته شده در زمینه تولید محصولات آرایشی و بهداشتی است که طرفداران زیادی در دنیا دارد. اما شاید هنوز هم برای شما سوال باشد که چرا اوریف لیم بخریم؟ مگر این برند چه تفاوتی با برندهای دیگر دارد و چه مزایایی در اختیارمان قرار می دهد؟!

اگر کمی با نحوه فعالیت این کمپانی آشنایی داشته باشید، پاسخ به این سوالات ساده خواهد بود. برای اینکه متوجه ویژگی ها و مزیت های برند Oriflame شوید، ما را تا انتهای این بخش همراهی کنید تا به جواب سوال های خود برسید.

اوریفلیم یک شرکت تولید کننده محصولات زیبایی که مشابه ندارد!

این کمپانی نزدیک به 50 سال است که بخشی از بهترین محصولات زیبایی را تولید و روانه بازار کرده است. سال تاسیس کمپانی Oriflame به سال 1967 برمی گردد که این شرکت در سوئد تاسیس شد.

در آن سال 2 برادر سوئدی به همراه دوست شان هدفی بزرگ در سر داشتند. آنها می خواستند یک کمپانی تولید کننده محصولات زیبایی تاسیس کنند که با تمام آنچه که تا قبل از آن دیده بودند، متفاوت باشد. این دقیقا همان هدف بلندپروازانه ای بود که توانست برند Oriflame را به تمام دنیا بشناساند.

اوریفلیم فسلفه محصولات خود را این گونه بیان می کند: «برای ما زیبایی یک روش زندگی است؛ سالم بودن، لذت بردن از پوستی زییا، ابراز وجود و تفریح در کنار هم. محصولات ما در عین حال که باید ایمن و قابل اعتماد باشند، باید وعده ای را که می دهند در نتایجشان نشان دهند. این فلسفه همان چیزی است که باعث می شود به محصولاتی که ما تولید می کنیم اعتماد کنید و عاشقانه آنها را دوست داشته باشید.»

چرا Oriflame برندی منحصر به فرد با محصولاتی متمایز است؟

مهم ترین ویژگی یا مزیت محصولاتی که توسط این کمپانی تولید می شوند، پایه گیاهی آنهاست. در هیچ یک از محصولات اوریفلیم از ترکیبات هورمونی، کورتون و امولوسیون استفاده نمی شود.

این برند محصولاتی را تولید می کند که همگی برگرفته از طبیعت هستند و سیاست های احترام به محیط زیست برای آنها اهمیت فراوانی دارد. به همین دلیل در محصولات مختلف آنها نگهدارنده ها یا اسپری های آسیب رسان به لایه اوزون وجود ندارد. از طرف دیگر محصولات این کمپانی تست حیوانی ندارند و کاملا تضمین شده هستند.

در واقع تمام انواع پوست ها، حتی پوست های کاملا حساس و آلرژیک می توانند به واسطه طبیعی بودن مواد اولیه استفاده شده در محصولات اوریفلیم، کاملا به آنها اعتماد کنند.

عطرهایی که توسط این کمپانی تولید می شود هم از گیاهان خوشبو و بدون آلرژی تولید می شود تا تمام افراد امکان استفاده از آنها را داشته باشند. محصولات اوریف لیم بدون پارابن و مواد سرطان زا تهیه و تولید می شوند و این کمپانی سعی می کند از برترین و با کیفیت ترین مواد اولیه برای تولید محصولات خود استفاده کند.


ویترین محصولات